Appartement Deluxe Studio | 2 personen

Deluxe Studio | 2 personen
Ruime en comfortabele studio voor 2 personen
Appartement Deluxe Studio | 2 personen beoordelingen
Van plan om een overnachting te boeken in Midsland? Boek Deluxe Studio | 2 personen; een rating van ★★★★☆ (9/10) en is beschikbaar vanaf € 335.60. Deluxe Studio | 2 personen is niet ver van de boot naar Terschelling en is meteen te reserveren via Résidence Terschelling.
📍 Adres Deluxe Studio | 2 personen
Midsland, Nederland
FAQ
Kan ik mijn auto meenemen naar Terschelling?
Dit is beperkt mogelijk. Een deel van het eiland is autovrij, en er zijn beperkte parkeerplaatsen. Check de lokale regels.
Welke voorzieningen zijn er aan boord?
Geniet van comfortabele zitplaatsen, een horecagelegenheid en sanitaire voorzieningen tijdens de overtocht.
Hoe vroeg moet ik aanwezig zijn voor vertrek?
Zorg dat je minimaal een half uur voor vertrek aanwezig bent, zodat je rustig aan boord kunt gaan.
Terschelling Nieuws
Opluchting na noodplan voor kade Terschelling, maar geen reden voor ‘te veel euforie’
Als de kade de komende tijd te ver verzakt, is ingrijpen alsnog nodig.

Bron (mediastack.com)
Boot Terschelling
Terschelling is uitstekend geschikt voor gezinnen met kinderen door de veilige omgeving en vele kinderactiviteiten. Er zijn speeltuinen, zwembaden, kinderboerderijen en educatieve natuurprogramma’s. Het brede strand biedt volop ruimte om te spelen en kastelen te bouwen.
Vogelkijken is een populaire activiteit op Terschelling door de ligging op de trekroute van vele vogelsoorten. Het eiland herbergt meer dan 230 verschillende vogelsoorten waarvan er ongeveer 80 broeden. Het Boschplaat en de Noordsvaarder zijn uitstekende locaties voor vogelaars.
Accommodaties op Terschelling zijn er in alle soorten en maten. Het eiland beschikt over ongeveer 18.000 toeristische slaapplaatsen verdeeld over hotels, pensions, vakantiewoningen, campings en groepsaccommodaties. Van luxe strandhotels tot eenvoudige jeugdherbergen, voor elke smaak en elk budget valt er iets te vinden.
De overtocht naar Terschelling duurt ongeveer twee uur met de reguliere veerboot. Voor reizigers die sneller willen reizen is er ook een sneldienst beschikbaar die de oversteek in ongeveer 50 minuten maakt. Tijdens de reis kunnen passagiers genieten van het uitzicht over de Waddenzee en gebruik maken van de horeca aan boord.
Rederij Doeksen vervoert zowel voetgangers als auto’s, campers, caravans en fietsen. Voor voertuigen gelden verschillende tarieven afhankelijk van de lengte. Reserveren wordt sterk aangeraden, vooral tijdens het hoogseizoen en in weekenden. Online boeken is vaak goedkoper dan aan de kassa.
Winkelen op Terschelling heeft een dorps karakter met kleine winkeltjes en lokale ondernemers. West-Terschelling heeft het grootste winkelaanbod terwijl de andere dorpen meestal een kleine dorpswinkel hebben. Veel winkels verkopen lokale producten zoals cranberry’s, bier en kunstnijverheid.
Wellness en ontspanning komen op Terschelling vanzelf door het eilandklimaat en de rustgevende omgeving. Verschillende hotels beschikken over spa-faciliteiten en wellnesscentra. De jodiumrijke zeelucht en het brede strand dragen bij aan een gevoel van welzijn en herstel.
Toegankelijkheid voor mensen met een beperking is een aandachtspunt voor Rederij Doeksen. De schepen hebben liften en aangepaste toiletten. Op het eiland zelf worden steeds meer accommodaties en attracties toegankelijk gemaakt voor rolstoelgebruikers en mensen met andere beperkingen.
Wandelen door de natuur van Terschelling is een belevenis door de afwisseling van landschappen. Er zijn bewegwijzerde wandelroutes door duinen, bossen en langs de kust. Het eiland heeft ook een aantal lange-afstandswandelpaden zoals het Pieterpad dat hier eindigt.
De haven van West-Terschelling beschikt over moderne faciliteiten voor passagiers. Er zijn wachtruimtes, toiletten, een VVV-kantoor en verschillende winkels en horecagelegenheden. Ook het busvervoer op het eiland start vanaf de haven, evenals taxi’s en fietsverhuur.
Terschelling heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot de 9e eeuw. Het eiland was eeuwenlang bewoond door zeelieden en walvisvaarders. Museum ’t Behouden Huys toont deze geschiedenis en de vuurtoren Brandaris uit 1594 is het symbool van het eiland geworden.



